trečiadienis, sausio 26, 2005

Nužudė už tai, kad netylėjo

Koptus musulmonai persekioja ir JAV.
Neseniai JAV koptų kriščionių šeima (vyras, žmona ir 2 dukterys) buvo rasta išžudyta. Užpuolikai surišo rankas ir jiems perpjovė gerkles. Šeimos laidotuvės vos nevirto masinėmis riaušėmis, mat niekas neabejoja, kad tai musulmonų radikalų darbas. Nors laidotuvėse dalyvavo apie 20 musulmonų atstovų, tai padėties nesušvelnino - niekas neabejoja, kad žudynės įvyko religiniu pagrindu, mat šeima buvo pasišventę krikščionys ir skelbė evangeliją tarp musulmonų.
Koptai daugiausiai gyvena Egipte, kur patiria žymius persekiojimus, todėl emigranatai yra visi pabėgę iš Egipto nuo religinio persekiojimo.
Prieš kiek laiko žiniasklaida pasakojo apie persekiojamą krikščionių šeimą, kuri paliko Egiptą, nes po 13 mėnesių, praleistų kalėjime, jaunasis vyras nusprendė palikti šalį.
Koptų krikščionis Boulusas Rezek – Alachas buvo suimtas už tai, kad vedė moterį, kuri perėjo į krikščionybę (tai draudžiama įstatymais). Per 13 mėnesių jis buvo ne tik kalinamas, bet ir kankinamas.
Kiek ankščiau buvusiai musulmonei jo žmonai pavyko slapčia išvykti iš Egipto į Kanadą. Šiuo metu Kanadoje jau abu jaunavedžiai.
Boulusas Rezek – Alachas sako, kad nors kalinimo prisiminimai slogūs, bet jis jau pradeda viską užmiršti:”Dievas išgydė mano širdį. Mes su žmona žinome, kad Dievas maloningas, ir padarys viską iki galo, ką yra gero numatęs, tiek mumyse, tiek ir mums”.

Life4god ir drugoe.com

Komentarų nėra: