pirmadienis, balandžio 16, 2012

Tytuvėnai - katalikai gyvena už valdiškas pinigus


„Šiaulių kraštas“ toliau nagrinėja skandalingai pagarsėjusio Tytuvėnų piligrimų centro veiklą.  Pasirodo, į Tytuvėnus ne tik buvo sukišta dešimtys milijonų valstybės litų, bet ji visiškai išlaiko ir finansuoja savivaldybė, o 2600 litų algą per mėnesį gaunantis šio centro direktorius dirba tik dvi valandas per dieną - tiesiog valdiško aukso kasyklos.


Pusę vienuolikos į Tytuvėnus nuvažiavusi komisija direktoriaus nerado darbe. Pakviestas telefonu Pranas Jurkaitis atvyko į Piligrimų centrą. Pranas Jurkaitis, komisijos paprašytas pasirašyti ant dokumentų perdavimo akto, atsisakė tai padaryti, nes jo darbo valandos jau buvo pasibaigusios.
Piligrimų centrui jis vadovauja tik nuo aštuonių ryto iki dešimtos valandos - dvi valandas per dieną. Taip numatyta su dalininkais pasirašytoje sutartyje.
Kelmės rajono savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus vedėjas Arūnas Kasparavičius svarsto, kad savivaldybė yra tik melžiama karvė, kuri išlaiko Tytuvėnų piligrimų centrą, moka darbuotojams algas, o sprendimus priima kiti dalininkai - vyskupija ir bažnyčia, nes jie turi du balsus, o savivaldybė - vieną. Atsibudo...

2 komentarai:

Zita rašė...

Nu, tiesiog, klestėjimo religija :)

Linas rašė...

Nepavydėk, rojus jau ten baigėsi, kai parašė:)