šeštadienis, balandžio 14, 2012

Merilin Hiki – prabudimas eina per AzijąBiblijos mokytoja ir pasaulyje žinoma evangelistė iš JAV, 80-metė Merilin Hiki Сharisma News davė interviu, apie daugelį dalykų, pirma, ji kalbėjo apie tai, kas vyksta pasaulyje. Pasak jos, prabudimas jau vyksta Azijoje.
Ji, kaip tarnautoja, įeina į Dovydo Jongi Čo bažnyčių tarybą. „Pietų Korėja išgyvena prabudimą – aš buvau ir tarnavau 124 pasaulio šalyse ir visur mačiau korėjiečius ir jų bažnyčias, jie beveik užkariavo visą pasaulį. Net Sudano sostinėje Chartume, kur mano susirinkimą aplankė 65 000 žmonių, jie buvo, mes tarnavome Milane Italijoje – ir korėjiečiai ten buvo“,-  sakė Merilin Hiki. Jos nuomone, korėjiečiai turi tokią didelę įtaką pasauliui todėl, kad daug ir stipriai meldžiasi, jie tarnauja ir Šiaurės Korėjoje, tiesiog apie tai neplatina pranešimų.
Merilin Hiki pasidalino ir mintimis apie Kiniją. „Žmonės galvoja, kad prabudimas dabar Afrikoje, bet Kinijoje kasdien atgailauja 30 000 žmonių. Mes jau daug metų gabename ten Biblijas kontrabanda“,- sakė ji.

Komentarų nėra: