antradienis, sausio 31, 2012

Kenija - prabudimo susirinkimai


Kenija - prabudimo susirinkimai. Nepagalvokite, kad čia guli kokios stichinės nelaimės aukos, tiesiog Šventosios Dvasios jėga palietė visą minią.

15 komentarų:

Kęstutis rašė...

Linai,Kristaus apaštalų laikuose Šventosios Dvasios veikimas buvo toks,apie kurį dabar tik svajojame. Bet parodyk man kur Šventajame Rašte Dievo Dvasios veikiami žmonės buvo neaišku ko guldomi ant žemės? Kur Šventosios Dvasios prisilietimas tapatinamas su griuvinėjimu ir bėgiojimu?
Viešpats Jėzus tarnavo Šventosios Dvasios jėga. Kristus MOKĖ žmones,o neliepė jiems užsimerkti ir kažką pergyventi. Biblija visiškai kitaip atveria ir Dievo Dvasios veikimą,ir to veikimo rezultatą žmogui. Aš pats pergyvenau ir išgydymą,ir Dievo artumą juodžiausių dienų metu. Tai,ką pergyvenau ir tai, kuo gyvenu dabar - viskas yra Šventajame Rašte.
Tačiau šito šou Dievo Žodyje NĖRA.

Linas rašė...

Ai, Kęstuti, kaip nori, taip ir priimk, argi aš tau liepiu? O dėl Šventosios Dvasios tai jeigu Jėzus tarnavo ta Jėga, tai ar ne jis parbloškė berniuką? Ar ne dėl to pranašai krisdavo kaip negyvi ir t.t. Taigi, kol nekrenti kaip pranašai, skaityk, kad dar menkas Dievo dvasios specialistas esi:)

consolatio fratrem rašė...

Kai Šventoji Dvasia nužengia kartais neįmanoma išstovėti :) Kęstuti, kol negausi krikšto Šventąja Dvasia - tu šito ir nesuprasi. Yra dalykų kuriu žmogiškas protas negali perkąsti, tuos dalykus gali atverti tik pats Dievas - per realią savo jėgą ir per Raštą. Buvo laikas kai man Dievas tai atvėrė, ateis laikas ir tau :)

Linas rašė...

Na "consolatio fratrem", nebūtinai, jei žmogus priešinasi ar net kovoja prieš tai, jam ir nebus atverta. Steponas sakė žydams:"Ir jūs ir jūsų tėvai visada priešinotės"...

Anonimiškas rašė...

Lk:9:42 Dar jam besiartinant, demonas parbloškė jį ant žemės ir ėmė tąsyti. Jėzus sudraudė netyrąją dvasią, išgydė berniuką ir atidavė jį tėvui.

Demonai irgi parbloskia ant zemes.Linai nemaisyk Sv.Dvasios jegos veikimo su demonu veikimu.

Linas rašė...

Visaip gyvienime būna:) Yra tikri pinigai, bet yra ir padirbti. Tačiau tai, kad egzistuoja padirbti nereiškia, kad tikrų nėra.

consolatio fratrem rašė...

Aš tikiu, kad Dievas yra aukščiau žmogaus priešinimosi.. Jis ateina ir pasipriešinimai subliūkšta.. didžiausia blogybė yra pačių krikščionių noras įrodyti ir sugrūsti savo apreiškimą kitam, ką turi padaryti tik pats Dievas. Per daug saviveiklos krikščionybėj, todėl tiek daug nusigrybavimo, religijos, ir per tai ateinančio susiskaldymo.

Anonimiškas rašė...

Psichiatrija ir psichologija gali lengvai paaiškinti šitą reiškinį. Minios inkstinktas, muzika ir t.t. Man keista kaip kartais charizmatai, sekminkai taip perlenkia lazdą. Turi būti blaivumas broliai, o ne juoda, arba vien balta.

Anonimiškas rašė...

Linai,kol zmogus nesugeba atskirti tikrus pinigus nuo netikru-ji labai lengva apgauti,o apgautas jis nesijaus,kad yra apgautas,jis net neitars,kad pas ji netikri pinigai.Bet kai jis nueis pvz i banka kad sumoketi mokescius,jo pinigai bus patikrinti spec aparatu ir isaiskes,kad jis atnese netikrus pinigus,tada jam taps aisku,kad jis buvo apgautas.
Po tokio salto duso jis taps jau atsargesnis,jis ne tik jau zinos,kad yra tikri ir netikri pinigai,bet ir zinos tai,kad bet kada gali buti apgautas,jei tik pasitikes savo zinojimu...

Taip juk yra ir su kai kuriais tikinciaisias,kurie yra apgauti klaidingu mokymu,judejimu,tarnavimu...jie dabar to net nejaucia,jie net neitaria,kad yra pagauti,ir net mano,kad tai,ka jie zino,patyria,yra tikra tiesa,bet kai ateina tikroji sviesa ir apsviecia-iskart viskas pasikeicia,iskart viskas tampa aisku be jokiu gincu ir disputu...
edas12

Linas rašė...

Žinoma, kad blaivumas yra būtinas.Žmonės mėgsta perlenkti visur, charizmatai - Dvasios veikime, necharizmatai -savo žinojime ir raidės vykdyme. Visada sakau labai elementariai - jei kažkas mao, kad čia netikros Dievo dovanos, tik psichologija, prašau parodyti, kaip atrodo, jūsų manymu, tikrų Dvasios dovanų veikimas bažnyčioje, kurios išvardintos Korintiečiams12 skyriuje. ir pasibaigs interpretacijos.

Linas rašė...

Nu va, sakiau kaip ramu - daugiau klausimų niekam nekyla ir atsakymų pateikti irgi negali:)

consolatio fratrem rašė...

Linai, kitą kartą tokias diskusijas ir pradėk nuo šio klausimo ;)

Linas rašė...

Ai, kad čia ne diskusijos, tik taip, žmonės gali turėt įvairius nusistatymus, nuomones. Esmė ta, kad tie, kurie aktyviai neigia, kad tai Šventosios Dvasios veikimas, iš viso nepripažįsta dovanų, kurios skirtos bažnyčiai, arba teigia, kad vienos dovanos išnyko, o kitos liko.sakykim, yra daug tokių, kurie mėgsta rodyti, kad bažnyčiose ne taip naudojama kitų kalbų dovana, esą tai užrašyta 1 kor 14. Tačiau kai paklausi, ar jie bendruomenėse susirinkę pranašauja taip, kaip užrašyta tam pačiam skyriuje, reakcija būna labai įdomi:)ir tai būna žmonės, kurie prisiekinėja, kad viską daro griežtai pagal apaštalų mokymą ir Bibliją:)

edas12 rašė...

Jei klausimu nekyla ir atsakymu nera-tai greiciausiai yra del to,kad nera tam prasmes,o ne tai,kad negalima ju pateikti...Jei kam griuvinejimai-Sv.Dvasios jega,ar tai Sv.Dvasios 'is koto vertimo dovana'-tebunie taip,te jie taip ir tiki,ir nereikia ju trukdyti klausimais,nes taip galima juos tik supykdyti.
Tik norisi tokiems palinketi atidumo skaitant Rasta,nes kai paskaitai kaip jie naudoja tam tikras Rasto vietas,kad apginti savo isitikinimus,-tai vien nuo tokiu ju aiskinimu jau galima kristi kaip kokiam pranasui,atmerktomis akimis...

eg rašė...

Šv. Dvasios prisilietimas, kokį patyriau aš. Viena diena, kai jaučiau, kad gyventi labai labai gera. Atsistoju prieš saulę ir geriu jos šilumą. Esu kupinas jėgų, atrodo, kad turiu labai daug ką nuveikti, turiu skubėti. Didžiulis noras melstis. Mišiose atrodo, kad patekau į kitą realybę. Dievo žodis gyvas, klausau jo kaip niekada anksčiau. Ne dalyvauju, o malšinu troškulį. Neapsakoma meilė žmonėms. Matau žmogų parduotuvėje ir taip jį myliu... Nesvarbu nei amžius, nei lytis, nei kas jis toks. Noriu tarnauti žmonėms. Mintys apie pinigus nekelia jokių emocijų, jokio potraukio jiems. Nors iki tos dienos jie man buvo vos ne pagrindinis tikslas. Tikrai dieviška diena. Dabar pagalvoju, kad jei tokia būsena truktų ilgai, neištverčiau. Kitas dienas pojūčiai silpo. Kiekvieną dieną prisimenu šią dovaną, semiuosi stiprybės, klausiu ką turiu padaryti.
Man nebekyla klausimas, kodėl Dievas neregimas. Nei vienas žmogus negalėtų toliau gyventi išvydęs Jį.
Tai įvyko kelios dienos po didelės kančios, kai kiekvieną dieną galvoje sukosi suicidinės mintys ir vieną vakarą buvau labai arti to.