antradienis, birželio 11, 2013

V.Putino skyrybos sušvelnino moralę...

Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir Liudmilos Putinos santuoka nutraukta. Vladimiras ir Liudmila Putinai buvo susituokę beveik 30 metų: jų vestuvės įvyko 1983 metų liepos 28-ąją. Jie turi dvi dukteris - 1985 metais gimusią Mariją ir 1986 metais gimusią Jekateriną. Ketvirtadienio vakare Vladimiras ir Liudmila Putinai kartu apsilankė baleto spektaklyje Kremliuje. Tai buvo pirmas bendras jų pasirodymas per daugiau kaip metus.Po spektaklio jie interviu televizijos kanalui "Rossija 24" patvirtino, kad išsiskyrė. "Mes visada liksime labai artimi žmonės. Aš jam dėkinga už palaikymą", - sakė L. Putina.
"Tai (skyrybos) buvo bendras mūsų sprendimas, mūsų santuoka baigėsi", - pareiškė V. Putinas. "Mes beveik nesimatome. Kiekvienas turi savo gyvenimą", - pridūrė jis.
L. Putina paaiškino: "Aš nemėgstu viešumos, man sunku skraidyti".
"Mes labai mylime savo vaikus, jais didžiuojamės, nuolat matomės", - pažymėjo L. Putina. O jos buvęs vyras pridūrė, kad dukterys "išsilavinimą įgijo Rusijoje ir nuolat gyvena tėvynėje".
Po šio įvykio moralinis klimatas Rusijoje staiga sušvelnėjo... Juokinga, bet dabar tiek stačiatikių, tiek kiti dvasininkai apie skyrybas vis pakalba filosofiškai, staiga visi suprato, kad ne toks jau didelis blogis, tos skyrybos... Kad tik ko V.Putinas nesugalvotų iškrėsti dar...

2 komentarai:

Sigitas Kalinas rašė...

"Kad tik ko V.Putinas nesugalvotų iškrėsti dar..."
Youtube yra "gražių" vaizdų su Putinu. Jei tai pasitvirtintų, įdomu kaip keistųsi rusų nuomonė apie prezidentą ;)

Linas rašė...

Nepasikeistų, pakeistų aplinkybes:)