šeštadienis, gruodžio 14, 2013

Milijardieriaus sūnus pavogė... šunįIr turtuoliai verkia, atsiprašau - vagia. Milijardieriaus sūnus Tariq al Habtoor (22 metų) Londone pavogė... šunį.
Tariq al Habtoor atidavė savo rudą labradorą „Ozzy", kai manė, kad nebegalės rūpintis juo, tačiau vėliau jis persigalvojo ir... pagrobė šunį iš savo naujų savininkų.
Jis pasiūlė šuns naujiems savininkams apie 15 000 svarų už šunį, bet savininkai atsisakė, sakydami, kad šuo buvo labai geras su jais. Todėl Al Habtoor sukūrė pagrobimo planą, rašo "The Telegraph" .
Jis nuvažiavo naktį pas naujus šeimininkus, išviliojo šunį ir išsivežė. Visa kampanija jis dalinosi su savo „Twitter“ sekėjais.  Policija Al Habtoor namuose greit surado šunį... jis buvo grąžintas naujiems savininkams.
Al Habtoor - Rashid Al Habtoor sūnus, kuriam priklauso viešbučių tinklas „Habtoor“. Teisėjas jam skyrė 120 valandų viešųjų darbų, tačiau  jaunuolis pareiškė, kad jis studentas ir neturi laiko, todėl prašė skirti laisvės atėmimo bausmę arba baudą, praneša  "The Telegraph" .

Komentarų nėra: