Tikėtina, kad žemieji parlamento rūmai pritars įstatymo projektui, informavo korespondentai.
Kad įsigaliotų įstatymas dėl eutanazijos, jį dar turi pasirašyti karalius. Belgija taptų pirmąja valstybe pasaulyje, kuri panaikintų visus amžiaus apribojimus taikant šią praktiką. Pasak analitikų, karaliaus Filipo (Philippe) parašas yra laikomas tik formalumu. Gruodį įstatymo projektui jau pritarė ir Senatas. Belgija 2002 metais priėmė įstatymą, kuris eutanazijos nepagydomai sergantiems vyresniems nei 18 metų žmonėms nebelaiko kriminaliniu nusikaltimu.
O ką? Geriau vaikus kankinti?
AtsakytiPanaikintiNepritariu eutanazijai, jei yra bent kiek vilties, kad vaikas gyvens. Jei vilties nėra ir vaikas kenčia didelius skausmus, kam tada jį kankinti?
koks puikus dalykas tas humanizmas, ar ne, Sigitai. O ko tėvai mašinos vaikui važiuoti neduoda, juk jis prašo
AtsakytiPanaikintiDar kartą sakau, kad eutanazijai nepritariu, bet būna įvairių atvejų. Pvz nenorėčiau, kad man artimas žmogus, kuriam nėra vilties gyventi, paskutines valandas kęstų baisius skausmus (o taip buvo).
AtsakytiPanaikintiŽinoma, jei žmogus nieko nejaučia ar būklė pakenčiama, eutanazijos daryti negalima.
Na mano nuomone Belgijai, tai didelis žingsnis žemyn. Palaiminimo iš Dievo už tai nesulauks. Viltis visada yra, o jei lemta mirštant kentėt, tai kentėk, kodėl? Nes ar su šautuvu prie smilkinio ar su mirtina adata, tas žmogus vistiek žmogžudys. Ir ar savo noru su virve ant medžio ar su mirtina adata, tai vistiek savižudybė. Dievas pats davė gyvybę, pats ją ir pasims.
AtsakytiPanaikinti